banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Çevre günü için hazırlanan kamu spotuna katkı koyanlara teşekkür plaketi verildi
 

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu tarafından kamu spotuna katkılarından dolayı Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Murat Küçüközdemir’e, Marka İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan'a, Kamu Portföy Yöneticisi Osman Nazlı'ya, sanatçı Ayşen Barışsal Çelebi'ye ve EFS Media Direktörü Sabahattin Yıldız'a teşekkür plaketleri verildi.

Bakan Ataoğlu; Çevre konusunda farkındalık yaratmak amacı ile hazırlanan kamu spotunun, çok iyi tepkiler aldığını ve ilgi çektiğini vurgulayarak, katkı koyan KKTCELL'e, Ayşen Barışsal Çelebi'ye ve EFS Media'ya ekibine teşekkür etti.

Çevre Koruma Dairesi personelinin çocuklarının rol aldığı kamu spotunun hem güzel bir hatıra hem de farkındalık yarattığına vurgu yapan Ataoğlu, emeği geçen personele de teşekkür etti.

Farkındalık yaratmak açısından bu tür projelerin devam edeceğini vurgulayan Ataoğlu, Bakanlık olarak amacımızın çevre konusunda farkındalık yaratarak davranışa dönüştürmek olduğunu söyledi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Kapalı otel turizmi uygulaması iptal edildi
Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi’nin aldığı kara göre KKTC’de uygulanan kapalı otel turizmi uygulaması...

Haberi Oku