banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
FODER’den Önemli Bir Uluslararası Başarı
Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği FODER, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP)’na 2017 yılında 2176 numaralı yerel üye (ILFIAP) olarak kabul edildi. FIAP'a doğrudan bağlı olan dernekler, ILFIAP olarak adlandırılmaktadır. Özellikle ILFIAP üyesi olduktan sonra uluslararası birçok önemli organizasyonda yer alan FODER, bu yıl da ülkemiz  fotoğraf sanatı adına çok önemli bir başarı elde etti.
Dünya Fotoğraf Sanatı FIAP tarafından düzenlenen bu önemli organizasyonda FODER, Ayla Atay, Ayfer Arslan Özdiken, Ayşe Kocaismail, Ayşe Gökyiğit, Çiğeltem Yıldırım Arifoğlu, Cemal Okur, Doğay Erçağ, Duygu Akarsu, Ebru Derviş Gökyiğit, Gökhan Gökyiğit, Gökhan Gökberk, Gülnur Tokay, Hüseyin Çekirdek, Kemal Atay, Korman Kocaismail ve Mehmet Gökyiğit’in fotoğrafları ile temsil edildi. Yarışmada birçok tanınmış dernek ve kulübü geride bırakan FODER, bu yıl edindiği tecrübe ile ilerki yıllarda daha güzel neticeler elde etmeyi planlıyor. Yarışma şartnamesinde yer alan madde gereği, Hasan Bağlar da 2 fotoğrafı ile FODER’in bu önemli başarısına katkıda bulundu.

Ödül töreni ve sergi açılışı, 25 Nisan 2020 yılında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleştirilecek.

Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Başarılı İşletmeci Selin NİHAT İLE KEYİFLİ...
Ülkemizin başarılı işletmecilerinden SELİN NİHAT ile güzel bir röportaj yaptık, ve bu güzel röportaj...

Haberi Oku