banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
H&V Ajans, Hayriye VURDU ile Röportaj
Röportaj: Fatma Yüksek
    
Ayni zamanda sizin marka haline getirdiğiniz ve Kıbrıs’ın en iyi modelinin seçildiği international Top Model Of North Cyprus modellik yarışmasını düzenliyorsunuz Bu yarışmayı düzenlemeye nasıl karar verdiniz?
H&V; bu yarışmayı Kıbrıs’ta bir boşluk olduğunu ve yapılan yarışmaların ülkemize bir şey katmadığını düşünerek 7 yıl önce 20 ülkeden farklı profesyonel model getirerek ülke tanıtımına katkı sağlayacağını düşünerek de organize ettim ve bu yarışmam artık hem Kıbrıs’ta hem de çeşitli ülkelerde tanınıp biliniyor.


      
Kariyerinizde hem KKTC hem de Türkiye’den aldığınız ödüller var bundan biraz bahseder misiniz?
H&V; Evet en çok gurur duyduğum nokta insanın emeğinin karşılığını alması ilk ödülümü 13 yıl önce Ajansımı kurduğum sene aldım ve bu benim daha da çalışmamı daha güzel işlere imza atmamı sağladı . Düşünsenize ilk yılınız ve Kıbrıs’ta o zaman bir çok ajans var ama siz laik görülüyorsunuz bu beni hem gururlandırdı hem de dediğim gibi daha da çok çalışmama sebep oldu daha sonra zaten bir çok yıl yine en iyi ajans ödülü alarak bu başarıyı sürdürdüm geçen yıl yaptığım yarışmalarla adımı Türkiye de de duyurarak Türkiye den de Kıbrıs’ın en iyi ajans ödülünü aldım .


    
Türkiye’de bir etkinlik düzenlemeyi ya da Türkiye’de ki ajanslarla ortak bir proje gerçekleştirmeyi düşünüyor musunuz ?
H&V; Türkiye bağlantılı yapıyorum zaten büyük organizasyonlarımı son yarışmamda da bildiğiniz gibi Yıldırım Mayruk gibi duayen bir modacı , sanatçı Serdar Ortaç, Yavuz Bingöl, Uğurkan Erez , Deniz Akkaya gibi ünlüler oldu Jürimde ilerleyen zamanlarda yaşadığımız bu süreçte düzeldiği zaman orda da ses getiren bir organizasyon gerçekleştirmek isterim tabi ki Uğurkan Erez Ajans la Kıbrıs tada birlikte güzel projelerimiz olacaktır .


   
H&V Ajans olarak en büyük hedefiniz nedir ?
H&V ; Yurtdışında büyük ses getirecek bir Moda haftası düzenlemek. 


   
Başladığınız noktaya bakarsak bugüne kadar hedeflerinizin ne kadarını gerçekleştirdiniz düşünüyorsunuz? Gelecekteki hedefleriniz nelerdir?
H&V ; Hedef koyduğum her şeyi başarmışımdır ama bu sektör doyumsuzdur hep üretmek hep başardık sonra başarmak istersiniz  yolum uzun daha yapmak istediğim çok şeyler var :) 


   
Önümüzdeki günlerde planladığınız bir projeniz var mı ?
H&V; Evet şuan çok anlamlı güzel bir proje üzerinde çalışıyorum çok yakında yine ses getirecek bir organizasyonla karşınız da olacağız.
  
Son olarak ne söylemek istersiniz bu sektöre yeni başlayan ve gönül koyan kişilere?
H&V: Öncelikle ben şunu belirtmek isterim ki işime ve bu Adaya Aşığımmmm o yüzden severek yapsınlar hep daha yenilikçi hep daha mükemmeliyetçi düşünerek şartları zorlasınlar o zaman her şey güzel oluyor .

Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Başarılı İşletmeci Selin NİHAT İLE KEYİFLİ...
Ülkemizin başarılı işletmecilerinden SELİN NİHAT ile güzel bir röportaj yaptık, ve bu güzel röportaj...

Haberi Oku