banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kuzey Kıbrıs Turkcell’in “Teknoloji Seminerleri” Tamamlandı
Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile Kuzey Kıbrıs Turkcell iş birliğinde 3 dönemdir devam eden “Teknoloji Seminerleri” tamamlandı.
Seminerler, 25 okulda 6’ncı sınıf binlerce öğrenciye verildi.

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile Kuzey Kıbrıs Turkcell iş birliğinde 3 dönemdir devam eden ve 6’ncı sınıflara verilen “Teknoloji Seminerleri” sona erdi. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 25 okulda gerçekleşen seminerleri binlerce öğrenci ve öğretmenleri dinledi. Seminerler ile öğrencilere faydalı olabilecek, öğretici birçok bilgi aktarılırken teknolojinin geçmişi ile bugününe ve bilgiye erişim konularına değinildi. Öğrencilere teknolojiyi kullanarak hayatlarını kolaylaştıracak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak birçok bilgi anlatılırken bilgi güvenliği ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler de anlatıldı. Sanal gerçeklik oyunları ile desteklenen seminerlerde, öğrenciler, yeni teknolojileri deneyimleme fırsatı da buldu. Teknolojinin gelişimi ve dijital değişim sürecini içeren seminerleri öğrencilere Kuzey Kıbrıs Turkcell Şebeke Teknolojileri Planlama Müdürü Muzaffer Meta, Satış Destek Uzmanı Senem Tunçbilek ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Uzmanı Deniz Nizam gönüllü olarak aktardı.

Seminerler yeni eğitim öğretim döneminde de devam edecek
   
‘Teknoloji Seminerleri’nin 4’üncüsünün 2019-2020 eğitim öğretim yılı içerisinde bu dönemde de devam etmesi bekleniyor. 
  
Güvenli internet kullanımının büyük önem kazandığı günümüzde ‘Teknoloji Seminerleri’ ile öğrencilere yanlış kullanım yapmamaları için faydalı bilgilerle okul hayatları boyunca eğitimlerine katkı sağlayacak eğitici ve öğretici bilgiler aktarılmaya devam edecek.

Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Seray GÜL; PİLATES ÖNCE SAĞLIĞINIZA SONRA...
Günümüzde hayatın yoğunluğundan sıkılan ve sağlıklı yaşam için bir adım atmak isteyenlerin ilk gözdesi...

Haberi Oku