banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ozan Baran, sosyetik ikoncan olan eşi Süreyya Yalçın'a helikopter hediye etti
Pahalı taşlara olan ilgisiyle tanınan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, yeni yaşını sevenleriyle kutladı. Amerika'da 86 TIR'lık bir filoya sahip olan Ozan Baran, eşinin doğum günü için düğünü andıran bir parti düzenleyerek aldığı hediyeyle de ağızları açık bıraktı.

8 MİLYON DOLARLIK HEDİYE
Zincirlikuyu'daki lüks bir otelde eşi için parti düzenleyen Ozan Baran, Brezilya'dan 10 kişilik bir dans grubu getirtti. Üzerinde helikopter olan bir pasta yaptıran Ozan Baran eşine yaklaşık 8 milyon dolar değerinde olan Agustawestland marka helikopter aldı.

ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI
Düğünü andıran partiye Hamdi Alkan, Nazan Şoray, Emel Yıldırım, Ferman Toprak, Aslı Hünel, Ali-Ayşegül Ünal ve Ferman Toprak'ın olduğu 100 kişi katıldı.

EŞİNE TIR HEDİYE ETMİŞTİ
2008'de vefat eden, dünyanın en zenginleri listesinde yer alan iş adamı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, geçtiğimiz Eylül ayında 2 yıllık eşi Ozan Baran'ın doğum günü için Miami'deki yeni malikanelerinde sürpriz bir parti düzenlemişti. Eşi için hiçbir masraftan kaçınmayan Yalçın, Baran'a özel yapım TIR hediye ederken, bir davetli de iki aslan yavrusu getirtmişti.
Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Başarılı İşletmeci Selin NİHAT İLE KEYİFLİ...
Ülkemizin başarılı işletmecilerinden SELİN NİHAT ile güzel bir röportaj yaptık, ve bu güzel röportaj...

Haberi Oku