banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr


Türkiye’nini ünlü modacılarından olan ve artık duayen olarak lanse edilen isimlerden olan Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’a adeta çıkarma yaptılar.

Özel bir iş için adada bulunduklarını dile getiren ve ciddi anlamda bir Kıbrıs sevdalısı olan ünlü ikili, Cyprus Metropolitan Ailesi içinde güzel temenni ve dileklerde bulunmayı ihmal etmediler. 
  
Haftasonu adeta adayı karış karış gezen ünlü ikiliye ise Cyprus Metropolitan direktörlerinden olan ve başarılı iki ortak olan Çağlar Yüksel ve Beytullah Şengül eşlik ederken, Cyprus Metropolitan Haber Müdürü ve Magazin Müdürü Ertuğrul Kanık’da ünlü ikilinin an be an takibindeydi. 
  
Türkiye’de yaptıkları defilelerle isimlerinden yıllarca söz ettiren Mayruk ve Şansal ikilisi, önümüzdeki aylarda sürpriz bir şekilde adada bir yeniliğie daha imza atmaya hazırlanıyorlar. Ünlü Modacı Barbaros Şansal yaptığı açıklama da, Kıbrıs halkını büyük bir sürprizin beklediğini ve bu sürprizle Türkiye’nin adeta bir şok yaşayacağını ise belirtmeden geçmedi.
  
Ünlü ikili ile birlikte Cyprus Metropolitan ailesi de bir çok yeniliğe ve bir çok farklı çalışmaya imza atacağı düşünülürken, önümüzdeki günlerde Kıbrıs’ta yer yerinden oynayacak gibi duruyor. Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal ise bunun sinyallerini şu sıralar fazlasıyla vermeye devam ediyor.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182