banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Sağlık & Yaşam:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kervansaray Halk Plajı'nda yoga etkinliği yapıldı

Belediyeden verilen bilgiye göre, Girne Belediyesi tarafından organize edilen yoga etkinliği dün Jivamukti Yoga Eğitmeni Naile Soyel gözetiminde yapıldı. Etkinliğe, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü de katıldı.
Güngördü, Yoga Günü’yle ilgili açıklamasına şunları kaydetti:
“İyilik İçin Yoga” sloganı ile tüm dünyada paylaşılan yoga etkinliklerinin uluslararası kimliği olan kentimiz Girne’de böylesi bir etkinliği halkımızla paylaşmaktan dolayı mutluyuz. Covid-19 Pandemisi tüm sosyal ve ekonomik koşullarımızla günlük yaşantılarımızı derinden etkilerken; böylesi zor zamanlarda bizler Belediye olarak teknik imkanlarımızı sonuna kadar zorladık, öte yandan da hem değerli esnafımız hem de değerli halkımız bu sürece önemli katkılar koydu. Pandeminin etkisinin azaldığı bu günlerde umudumuz daha çok arttı. Bilim dünyasının ortaya koyduğu çalışmalar yanında, devletlerin yürüttüğü idari politikalar ve bütünsel sağlığını koruyabilmesi için insanlığın kendisine de ihtiyacımız vardır. Zihinsel ve ruhsal sağlığımızı korumak sevdiklerimizle huzur dolu aydınlık bir gelecek için ‘insana verilen değerin’ ön planda olduğu bir Belediye idaresi ile hizmet vermeye büyük özen gösterdik ve bu yönde de çalışmaya devam edeceğiz. Bu özel günde tüm insanlığın iyilik, barış ve huzur içinde olmasını dilerim, katkı koyan herkese de teşekkür ederim”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Johnson&Johnson aşısı yapmakta olan hastanelere...
Sağlık Bakanlığı, Johnson&Johnson aşısı yapan hastanelere yeni sağlık merkezlerinin de eklendiğini...

Haberi Oku