banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Davetler:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
DAÜ IV. Uluslararası Kıbrıs Sempozyumu Perşembe Günü Başlıyor
“Uluslararası Hukuk ve 1982 BM Deniz Hukuku Sözleşmesi Bağlamında Kıbrıs ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Hakları” konusunda yapılacak olan sempozyum ile Kıbrıs ile ilgili her türlü araştırmayı desteklemek ve yürütmek amaçlanıyor. Kıbrıs’ın coğrafi konum ve tarihinin her döneminde taşıdığı stratejik önemi dolayısıyla araştırma yapılabilecek bir konuma sahip olduğunu vurgulayan DAÜ-KAM Başkanı Prof. Dr. Naciye Doratlı, sempozyumda tartışılacak olan konunun çok güncel bir konu olduğunu ve hidrokarbon çalışmalarına ışık tutacağına inandığını ifade etti.

Sempozyumun açılışına KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Kıbrıs Türk Kültür Derneği Başkanı, Emekli Büyükelçi Dr. Ahmet Zeki Bulunç, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal ve DAÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Necdet Osam katılarak birer konuşma yapacaklar.  

Yaklaşık 40 katılımcının yer alacağı söz konusu sempozyumda 31 bildiri sunulacak. Sempozyumda sunulan bildiriler, yapılan tartışmalar ve elde edilecek olan sonuçlar, KKTC’nin ve Kıbrıs Türk halkının hakları, uluslararası toplumun, kurum, kuruluş ve örgütlerin bilgisine sunulacaktır.  Bu amaçla Sempozyum’da sunulacak bildiriler bir bütün halinde Sempozyum Kitabı olarak Türkçe ve İngilizce olarak basılacak.

Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

'KURTARICI' Siyah Elbiseler
Davetler İçin Kıyafet Seçiminde Kararsız Kalan Kadınların 'Kurtarıcısı' Siyah Elbiseler Genç Kızların...

Haberi Oku