banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Sağlık & Yaşam:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Herşey Mümkün Sizi Durduran Tek Şey Sizsiniz...

Hayatın Tümü Bize Kolaylıkla, Neşe ve İhtişamla Gelir, Bundan Daha İyi Nasıl Olur?

Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, hiç bir çaba sarf etmeden ve kolayca; alıp kabul etmenize engel olan her şeyin etkisini giderebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bu noktalar herhangi bir yaşamınızda edinmiş olduğunuz tüm duygu, düşünce, fikir, inanç ve yargıları barındırmaktalar. Bu sizin tüm bunları serbest bırakarak, özgürlüğünüzü geri kazanmanız için sunulmuş bir fırsattır.

Her bir Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda hayatınızdaki 5-10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır. Bu inanılmaz derecede doyurucu ve rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki tüm kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır!

1990 yılında Amerika’da Gary Douglas tarafından bulunan ve dünyada 180 ülkede bilinen, Access Bars sistemi, KKTC’de Access Bars eğitmeni Türkan Gökberk tarafından artık biliniyor.

Kuantum ve Reiki’den farklı bir bilinçaltı temizleme yöntemi olan Access Bars, deneyenlerin hayatını değiştiriyor.

Türkan Gökberk, hayatının tamamen değiştiğini, mutluluğu, huzuru Acces Bars sayesinde bulduğunu söylüyor. Access Bars Eğitmenlik Sertefikasını Amerika'dan alan ve Access Bars Uygulayıcılarına eğitim veriyor.

Access Bars ve Access Face Lift uygulamaları çok hızlı ve etkindir diyor Gökberk, “face Lift 20 kez uygulandığında kalıcı botoks etkisi yapar. Hem de iğne yok, kimyasallar yok. Access Bars ile de size ait olmayan kodlanmışlıklardan kurtularak kendinize, özünüze kavuşun. Bizim özümüz neşe ve huzurdur. Maalesef bilinçaltımızın %98 'i bize ait değil ve bizi özümüzden uzak yaşatıyor. Oysa ki tüm yaşam bize kolaylık,neşe ve ihtişamla gelir” diyor.

Ne dersiniz var mısınız bu eğitimde buluşmaya?

Access sisteminin içindeki ilk eğitim semineri Access Bars™’ tır. Bu eğitimi birinci kez aldığınızda "uygulayıcı" olur ve seanslar uygulayabilirsiniz; farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir "eğitmen" olursunuz.

 

Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Cinnet Mevsimi yarın Basın - Sen' de gösterilecek
Arda’ya adeta yeniden hayat veren belgesel yayınlanıyor.

Haberi Oku