banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Davetler:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Motor Sporlarında Gelişim Semineri
Kuzey Kıbrıs Off-road Derneği tarafından organize edilen “Motor Sporları Gelişim Semineri” 8 Mayıs Cuma günü Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Seminer Salonu’nda yapılıyor. 
İki gün sürecek seminerde ilk gün Off-road ağırlıklı bilgiler verilecek, ikinci gün ise tüm otomobil sporları üzerine bilgiler aktarılacak.

Eğitmenler 
İlk günkü seminerde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Offroad’tan Sorumlu Yönetim Kurulu ÜyesiÖmer Burç, Offroad ağırlıklı, offroadcuları bilgilendirecek. Seminer saat 18.00’de başlayacak, 21.00’de sona erecek.
İkinci günkü seminerde ise Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hürkal Özer, tüm otomobil sporları yarış kuralları, tüzükleri ve yönetmelikleri hakkında bilgileri aktaracak. 9 Mayıs Cumartesi günkü seminer saat 14.00’de başlayacak, saat 17.00’de tamamlanacak.

Kofalı: “Eğitim şart”
Konu ile ilgili açıklama yapan Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği Başkanı Hakan Kofalı, bu seminerin kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Kofalı konuşmasına devam ile özellikle federasyona doğru adımlar atılırken, tüm motor sporlarının genelini ilgilendiren bu eğitim seminerinin önemine dikkat çekti. Kofalı, tüm motor sporları tutkunlarını bu iki günlük seminere davet etti.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

'KURTARICI' Siyah Elbiseler
Davetler İçin Kıyafet Seçiminde Kararsız Kalan Kadınların 'Kurtarıcısı' Siyah Elbiseler Genç Kızların...

Haberi Oku