banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Merhaba sevgili  Metropolitan okurları 
   
Sizinle ilk köşe yazımı paylaşırken yaşadığım bazı konuları ele almak istedim. Kiminizin bildiği üzere 2015 yılı Ekim ayında KKTC Vücut Geliştirme Fedarasyonumuzun katkılarıyla İskele’de düzenlenen Büyükler Bikini Fitness kategorisinde birincilik elde etmiştim. Ben ve benim gibi birçok bayan arkadaşımız cesaret gösterip sıkı diyete girip antrenmanlarımızı yaptık. Uyku düzenimize bile dikkat etmemiz gerekiyordu.

En çok duyduğum cümle : “Erkek gibi oldun.”  Zaten amacımız vücütta kas kütlesini arttırıp bunu dışarıya çıkarmak. Bunu yarışma için yapıyoruz. Bir hedefimiz var ve onun peşinden profesyonel insanlarla birlikte çalışarak başarmaya çalışıyoruz. Bir bayan olarak dieti uygulayıp bu yarışma için elinden geleni yapan bayan arkadaşlarımla gurur duydum herkes gibi.

Yarışmadan sonra tabiki eski halimize dönüp antrenmanlarımıza ve hayatımıza yine aynı şekilde kaldığımız yerden devam ediyoruz. (Yarışmadan sonra aldığım 12 kilodan hiç bahsetmiyorum) Kimseye kulak asmayın. Kendinize inanın.

Ben ve benim gibi bu sporu hayat tarzı haline getirmiş tüm arkadaşlarımın emeğine saygı duyalım. Ve eğerki bu spora başlamayı düşünüyorsanız da mutlaka başkalarının dediklerine göre ya da internet sitelerinden değil de en yakın bir spor salonuna giderek bilgili kişilerle çalışmanızı tavsiye ederim.

Unutmayınki güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, %60 diyet, %30 antrenman ve %10 uykudur. Bir diğer yazımda görüşmek üzere…
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182