banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Kültür & Sanat:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Genç Fotoğrafçılar Eğitimlerini Tamamlayıp Belgelerini Aldılar
FODER dernek binasında gerçekleşen eğitimde, FODER Başkanı Mehmet Gökyiğit, Asbaşkanı Tevfik Ulual, Yönetim Kurulu üyeleri Ramadan Gümüşok, Sunalp Çelebi ile Altay Sayıl tarafından katılımcı çocuklara fotoğraf makinesi ile ilgili temel bilgiler yanında, projeksiyondan da ders anlatımı ve örnek fotoğrafların sunumları yapıldı. Üç hafta sonu olarak gerçekleşen eğitimlerde, doğru fotoğraf makinesi tutuşundan fotoğraf çekim tekniklerine kadar birçok konuda bilgilendirilen çocuklar,  ders anlatımı sonrasında, Selimiye Cami civarında eğitmenleri eşliğinde fotoğraf çekimleri yaparak teorik bilgilerini pekiştirdiler.
   
FODER’li eğitmenleri ile oldukça yararlı ve keyifli bir eğitim süreci geçirdiklerini belirten çocuklar, verilen eğitimlerin kendileri açısından bir şans olduğunu söylediler. Yarışmayı düzenleyen Telsim ve FODER’e teşekkür eden küçük fotoğraf gönüllüleri, yarışmanın bu yıl da yapılmasını çok arzu ettiklerini belirttiler. 

Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

18.Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali...
Kuzey Kıbrıs Müzik Derneği’nin düzenlediği 18. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali, yarın akşam...

Haberi Oku