banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Sosyal sorumluluk ile geri dönüşüm projesi bir arada
Bugün saat 13.30’da Zeytin Ağacı Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinde gerçekleşen ve Zayder ile Green Light Industry & Trade Ltd beraberliğinde oluşturulan geri dönüşüm projesinin, zararlı atıkları bu proje ile faydalı bir hizmete dönüşmesini amaçlıyor. 
Gerçekleşen toplantıda Green Light yöneticisi ve yağ toplayıcısı Öcal Özbahadır, bu projede elde ettikleri geliri Zeytin Ağacı Eğitim ve Yardımlaşma Derneğine vererek geri dönüşüm projesi için beraber çalışacaklarını duyurdu. 


Çevreye, doğaya, denizlere, yeraltı kaynaklarına ve canlılara zarar veren bitkisel atık yağlarının Karpaz’dan Yeşilırmak bölgesine kadar olan restoran, otel ve kafelerden belli bir bedel karşılığında atık yağlarını topladıklarını belirten Özbahadır, elde edilen gelirin de Zayder aracılığıyla ihtiyacı olan insanlara bağışlanacağını belirtti. Bağışın yardıma muhtaç insanlara, eğitim gören çocuklara, ilaç ve bakıma muhtaç hastalara yardım eli uzatarak üstlenmiş oldukları bu sosyal sorumluluk projesinin misyonunu yerine getireceklerini söyledi.  


Geri dönüşüm konusunda halkımızın bilinçlenmesinin büyük önemi olduğunu belirten Öcal Özbahadır, Zayder genel başkanı Rabia Özcömert ile imzaladıkları sosyal sorumluluk projesinin çalışmalarına hızla devam edeceklerini dile getirdi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Gazimağusa’da 150 adet extacy bulundu, 1 kişi...
Gazimağusa’da 150 adet extacy bulundu, 1 kişi tutuklandı.

Haberi Oku