banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
ADAK DER. Kültür Şenliğini Gerçekleştirdi...
ADAK DER.  ilk kez düzenlenediği şenliğini geçtiğimiz pazar günü Paşaköy halı sahasında gerçekleştirdi.

Kültür şenliğine bölge ve diğer belediye başkanları ve birçok iş adamı ve üst düzey yönetici katılırken, Kıbrıs'ta yaşayan bir çok Adanalı Yurttaşta ilgi ile şenliğin tadını çıkardı.

Şenlikte, Geçitkale Belediyesi Halk Dansları Ekibi gösterileri, Gençlik Dairesi Vadili Master Folklor Ekibi gösterisi, aşık Osman Akçay’dan türküler, aşık Gül Ahmet Yiğit’ten türküler ve Alpmut &Mahmut Ezer’in rap sunumu ile tüm üye ve konularını memnun etti.


Dernek Başkanı Ramazan Hakkı TOKLU, Bugün bizim bayramımızdı. Gelin gibi süslenen alan ay yıldızlı TC ve KKTC bayraklarımız altında mükemmel düzen, mükemmel sunumla davul zurnayla başlayıp topalan çorbası ve simit eşliğinde, önce gözbebeğimiz olan Gecitkaleli genç çocuklarımızı sonra da Vadilimizin masterlerinin oyunlarını keyifle izledik.

Aşıklarımızın türküleri yanında espirileriyle bizi coşturdu. Sonra rapçi kardeşlerimin sunumu gençlerin yanında bizleride mest etti. Alana gelen tüm katılımcılrın gözlerindeki ışık gelmeyenler çok şey kaybetti dercesine gözlerindeki ışık görülmeye değerdi. Hatalarımızla bu bir ilkti. Ama bu hatalarımızı bize katkı koyarak azalttınız. Bu bizim ilkimizdi, hergün dünden daha güçlü olarak yola devam edeceğiz. Etkinliğe katılan, katkı koyan yürekli insanlar arkadaşlarım dostlarım, hepinize teşekkür ederim, Herşey güzel olacak, diyerek sözlerini bitirdi.
Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

H&V Ajans, Hayriye VURDU ile Röportaj
H&V ; Başarımı her zaman tüm röportajlarımda da Söylüyorum mükemmeliyetçi olmama borçluyum bildiğiniz...

Haberi Oku