banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kızının Babalar Günü Mesajını Sahnede Okudu
Yaklaşık 700 kişinin katıldığı etkinlikte ilk olarak sahneye gelen İsmail Altunsaray “Neredesin Sen?” şarkısıyla giriş yaptı. “Yanıyorum Hele” şarkısıyla sazını adeta konuşturan sanatçı tüm dinleyenleri coşturdu. Islıklar ve mendiller eşliğinde kaşık havası performansı sergileyen Altunsaray, “Hüdayda’’ ve ‘’Erik Dalı” gibi parçalarla eğlenceyi tavan yaptı. 
İsmail Altunsaray’ın ardından, siyah şık takım elbisesi ve beyaz renkteki saten şeritli gömleği ile sahneye çıkan Yavuz Bingöl, “Gitme” şarkısıyla izleyenlere duygusal anlar yaşattı.
“Turnalar” şarkısını seslendirdikten sonra “Efendim, hepiniz hoş geldiniz. Ben ve orkestradaki arkadaşlarım öncelikle geçmiş Ramazan bayramınızı kutluyoruz. Bildiğiniz türküleri söyleyeceğiz. Eşlik ederseniz mutlu oluruz, sağ olun var olun” sözleriyle dinleyenlerini karşıladı.

“Diyarbakır’a doğru gittik” diyerek sahnesine devam eden sanatçı, “Ağlama Yar Ağlama” adlı Diyarbakır yöresine ait türküyü hayranlarının eşliğinde seslendirdi. Orkestranın perküsyon ve solo enstrüman şovlarıyla gece renklendi. “Herkesin hissettiği bir şarkı geliyor. Anadolu’nun ortak duygusu, ortak türküsü. Bu şarkıda İranlı, Ermeni, Türk, Azerbaycanlı herkes bir şey hisseder” sözlerinin ardından “Sarı Gelin” türküsünü seslendirdi ve hayranlarından orkestrasını kendisinden daha fazla alkışlamalarını rica etti. Sazını eline alan sanatçı, “Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var” ve “Mihriban” gibi sevilen türküleri de seslendirmeyi ihmal etmedi. “Saz çalmak en zor bölümdür, çok zor bir iş. Eh, biz de yaşlandık artık” sözlerinin ardından dinleyenlerinin Babalar gününü kutladı. 

Sanatçının hayranları arasında bulunan kızı Türkü Sinem Bingöl, sahnedeki babasına bir not gönderdi. Yavuz Bingöl de, “Sen herkesin babası, abisi oldun. Senden aldığım en önemli hayat dersi, vicdanlı olmak. Bazılarının hayatına söylediğin türkülerle, bazılarınınsa yaptığın iyiliklerle dokundun, Babalar günün kutlu olsun” yazılı notunu sahnede dinleyenleri ile paylaştı.

Hayranlarından birinin doğum gününü kutlayan sanatçı, “Bu Gala Daşlı Gala, Atabarı” şarkılarını tüm coşkuyla seslendirdi. “Sevgiler, saygılar. Sizi seviyorum iyi ki varsınız” Sözleriyle sahnesine veda eden sanatçı, hayranlarıyla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.


Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Ülkemizin Başarılı Dj’lerinden Barish Baron...
Elektronik Dans Müziğin ve Club kültürünün ülkemizdeki öncü isimlerinden Barış Uzun nam-ı diğer Barish...

Haberi Oku