banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Peren BAYRAMOĞULLARI İlk Defilesinde Büyük İlgi Gördü
"İstanbul Moda Akademisi" Geleceğin Moda Tasarımcılarını Yetişiyor İSTANBUL MODA AKADEMİSİ uygulamalı eğitimle teknik, estetik ve artistik değer katarak, üretecekleri ürünlerin tasarım boyutuna marka yaratabilecek ve sektörün en çok tercih ettiği yetkin moda tasarımcılar yetişiyor.

İSTANBUL MODA AKADEMİSİ, Moda Tasarım programının misyonunun, öğrencilere çok boyutlu ve disiplinler arası eğitim verilerek moda, tekstil ve konfeksiyon sektöründe veya bireysel olarak moda olgusunu, tasarım kriterlerini, moda trendlerini, dokuma, örme, baskı, haute couture, konfeksiyon, aksesuar, iç mekan tasarımı ve üretimi alanlarında danışılan kişiler olmalarını sağlıyor.


BAYRAMOĞULLARI şunları söyledi: "Amaçlanan hedefe ulaşmak için eğitim ve öğretim verilirken, kurulan stüdyolarda dokuma, örme ve baskı makinalarını öğrencilerin işlevsel olarak kullanmaları, moda tasarım ile ilgili koleksiyonları için dikiş, overlok vb. makinaları kullanıyor olmaları sağlanmakta, bilgisayarda, kalıp ve tasarım programları ile donatılmaktadır. Bütün bunların yanı sıra moda tasarım bölümü, sektörün kalkınmasına ilişkin projeler üreten ve uluslararası gelişmeleri gözlemleyerek yeni tasarım yöntemleri ile kurgulayarak meslek alanlarına yönelik katkıda bulunmaya özellikle önem vermektedir." 

Ayrıca öğrencilerin, uygulamalı eğitimle teknik, estetik ve artistik değer katarak, üretecekleri ürünlerin tasarım boyutuna marka yaratabilecek ve sektörün en çok tercih ettiği yetkin moda tasarımcılar olarak yetiştirildiğini vurguladı. 


   
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Açalya Samyeli Danoğlu anne oldu!
2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu, 2016 yılında iş insanı Erman Ademoğlu ile Paris'te evlendi.

Haberi Oku