banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Emlak Dünyasının Başarılı İsmi Ece EKE İLE RÖPORTAJ
Röportaj: Fatma Yüksek 
  
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olan ve seminer, eğitim ve köşe yazılarıyla da gayrimenkul profesyonellerine yol gösteren Ece EKE, gayrimenkul danışmanlığında başarıya ulaşmak için yapılması gerekenleri ve ihtiyaç duyulan motivasyon için uygulanabilecek yöntemleri Fatma Yüksek’e anlattı. İşte detaylar…


  
Ece hanım öncelikle bizlere kısaca kendinizi tanıtır mısınız?
Merhabalar… Ben aslen İzmirliyim 10 yıldır Güzel Adamızda ailemle yaşıyorum artık Kıbrıs benim memleketim burayı çok seviyorum aşırı hayvan sever biriyim 5 tane köpeğim var işimi seviyorum aynı çok enerji dolu sevgi dolu biriyim insanların sevgiyle birlikle güzelliklerin çoğalacağı güzel işler olacağı fikrindeyim bununda her zaman işime hayatıma ilişkilerime yansıtıyorum pozitiflik pozitif insanlar benim için çok önemli. 


   
Emlak danışmanlarının sektörde düştüğü yanılgılar neler?
Emlak danışmanlarının düştüğü yanılgılardan çok şanssızlıklar olabiliyor diyebiliriz bu karşınızdakiyle gerek mal sahibi gerek alıcı olan tarafla tamamen kurduğunuz ilişki iş prensibine dayalı diye düşünüyorum.


   
Emlak satışında başarılı olmak için nelere dikkat etmek, hassasiyet göstermek gerekir?
Bazen aceleci davranmak bizleri yanıltabilir bazen de tam tersine acele etmemiz gerekir tamamen o anki durum vaziyeti iyi gözlemlemek le yanılgılardan kaçınabiliriz diye düşünüyorum çünkü herkes çok kolay gibi görebilir bizim mesleğimizi ama aslında prosedür olarak takip anlamında hiç de kolay değil bizim yaptığımız işi extra olarak yapan avukatlar ek ücret alıyorlar biz extra ücret talep etmiyoruz bunun gibi bir çok şey var daha :)


   
Emlak satışında nelere dikkat etmek gerekir bence kesinlikle önce müşterinin ne istediğini iyi anlamamız gerekir bir şeyler sunmak için sunum yapılmamalı karşımızdaki insanlarla diyaloglar kurarken kesinlikle güven verebilmeli güven alabilmeliyiz dürüstlük hassasiyetimdir benim çünkü herkesin vakti eminim çok değerlidir kimse vaktini boşuna harcamak sarf etmek istemez.
  
Emlak danışmanları motive olmak için neler yapabilirler?
Emlak danışmanları motive olmak için neler yapabilirler İşini seven herkes zaten motive olur diye düşünüyorum ama daha çok marketteki evleri gezerek daha çok gerçekçi fizibiliteler yaparak karşısındakine daha verimli olup motive olabilir. Böylelikle memnuniyet görmek bizleri motive edecektir.
   
Peki gelecek dönem için sektörden beklentileriniz neler?
Ben Kıbrıs’ta yatırımların daha çok artacağını düşünüyorum pozitif bakıyorum şuan için bile bir hareketlilik söz konusu satış konusunda özellikle hızlı bi döneme gireceğimizi krizin fırsata dönüşeceğini umuyorum.
   
Son olarak okuyucularımıza ve emlak dünyasına mesajınız nedir?
Herkese her zaman her konuda pozitif kalıp pozitif düşünmesini öneriyorum inanın evrene ne mesaj verirseniz bu her konuyla ilgili evren onu size sunuyor güzel düşünelim güzel olsun diyorum tüm meslektaşlarıma da birlikte güzel bol satışlar diliyorum :) Teşekkür ediyorum.

Anahtar Kelimeler
Metropolitan
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Başarılı İşletmeci Selin NİHAT İLE KEYİFLİ...
Ülkemizin başarılı işletmecilerinden SELİN NİHAT ile güzel bir röportaj yaptık, ve bu güzel röportaj...

Haberi Oku