banner183
Mobil   Metropolitan Gazetesi, Güncel Zengin İçeriği İle Dünyadan En İlginç Haberleri Okuyucuları İle Buluşturuyor.   Mail. iletisim@metropolitan.com.tr
Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Midye Butik Kurucusu Kemal BİNATLILI İLE RÖPORTAJ
Röportaj: Fatma Yüksek
    
Kemal bey, bize biraz kendinizden biraz da Midye Butik’in kuruluş hikâyesinden bahseder misiniz?
Ben Kemal BİNATLILI 1979 doğumluyum 3 kardeşin en küçüğüm, Lise eğitimimi tamamlarken den işsizlikten dolayı kendi işimi açmak istedim işimi severek ve bu sektöre kendimi adayarak ve tabi ki her zaman ailemin desteğiyle midye mağazalarını büyütmeye çalıştım. İlk mağazamı 2001 yılında kendi imkânlarımla bu sektöre giriştim.


   
Hayata bir daha gelme sansım olsa yine ayni annenin oğlu olmayı isterdim çünkü, bana özgüvenimi kazandırdı ve kendi imkânlarımla ayaklarımın üzerinde durmasını öğretti ve tabii ki ayrıca bugünlere gelmeme farklı projelere imza atmamı sağlayan sevgili Bülent Günkut ajans direktörü hocamın parmağı var. Her zaman bütün tasarımlarımı gururla ve onurla taşıyan baş mankenim sevgili Ceyda tatlıya teşekkür etmek isterim.
  

  
Midye Butik hangi yaş grubuna hitap ediyor?
Midye butik 18 yaştan 65 yaş grubuna kadar kendini genç hisseden bakımlı kendini seven her şeyden önce kendine değer veren tüm kadınların marka mağazasıdır.


   
Ürün seçimini siz mi yapıyorsunuz?
Ürünlerimi genellikle ben seçiyorum. Ayni zamanda annemin fikirleri zevki ve tarzı benim için her şeyden önde gelir.


   
Kemal bey, ürün seçerken neye dikkat ediyorsunuz?
Ürün seçerken genellikle en başta kaliteli ürünleri, seçkin ve özel parçalar abiye ve spor giyimi mağazalarımda bulunduruyorum. Hayallerimi bir bütün haline getirerek bütünleştirip bu ruhu seçtiğim ürünlere yansıtarak sunuyorum.


   
Biraz da hedeflerinizden bahsedelim mi?
Hedefim yasadığımız bu zorlu süreçten herkesin sağlıklı günler görmesini ve bölgem olan Güzelyurtlu bir genç olarak Midye butik zincirine yeni bir mağaza daha ekleyip bayan çanta ve ayakkabı üzerine düşünüyorum. Bölgem olan Güzelyurt’un daha başarılı daha güzel ve oradaki halkın daha güzel güzellikleri hak ettiğini düşünüyorum.


    
Not: Her şeyden önce bana bu fırsattı tanıdığınız için çok çok teşekkür eder. Gelecek nesillere başarı azim, ve huzur dolu severek yapabilecekleri bir iş hayatı diliyorum. Tüm bu sektöre emek veren arkadaşlarımı tebrik eder başarılar dilerim.
   
Midye Butik’in kapılarını bizlere açtığınız için teşekkür ederim.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner172

banner174

banner165

banner181

banner166

banner171

banner149

banner151

banner153

banner182

Başarılı İşletmeci Selin NİHAT İLE KEYİFLİ...
Ülkemizin başarılı işletmecilerinden SELİN NİHAT ile güzel bir röportaj yaptık, ve bu güzel röportaj...

Haberi Oku